FOR FISHING
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR FISHING

TOP EXPO: Ocenění za nejpůsobivější expozici veletrhu FOR FISHING

Veletrh FOR FISHING ocenil nejpůsobivější expozici veletrhu TOP EXPO. Porota ve složení Tomáš Kotrč, MBA – generální ředitel společnosti ABF a.s., Michal Sedláček – manažer veletrhu FOR FISHING a Jan Trnka, DiS. – ředitel technického oddělení společnosti ABF a.s. vybírala z celkem 199 expozic. Ocenění TOP EXPO 4 - 60m² získala firma ANV Knives s.r.o., cenu TOP EXPO od 61 do 150 m² si odnesla firma CADOX fishing s.r.o. a z ceny TOP EXPO pro expozici nad 151 m² se radovala firma MIVARDI s.r.o.. Gratulujeme.

15.02.2019 17:37:32 Více


Desátý ročník FOR FISHING představí osobnosti rybaření i vystavovatele z 12 evropských zemí

Ve čtvrtek 14. února jsme v PVA EXPO PRAHA v Letňanech zahájili již 10. ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING. Na dvě stovky vystavovatelů z dvanácti států představí novinky a trendy v oboru, v doprovodném programu se objeví hvězdy oboru z Česka i zahraničí. Vystoupí například i anglický kaprař Steve Briggs. Své zastoupení mají na veletrhu všechny rybolovné techniky. Jste fanoušky přívlače? Pak nevynechte Halu 5, která se proměnila doslova v přívlačovou arénu. Na obřím akváriu AQUA - DEMO o rozměrech 8 x 3 metry zde budou po celou dobu veletrhu probíhat prezentace firem specializujících se na lov dravců. 

14.02.2019 13:18:45 Více


Steve Briggs na veletrhu FOR FISHING

Skvělá zpráva pro všechny kapraře - anglická legenda Steve Briggs poprvé na veletrhu FOR FISHING. Od pátku do neděle bude na expozici firmy Nash rozdávat nejen autogramy. V sobotu si navíc pro návštěvníky připravil zajímavou přednášku o chytání kaprů přes 20 kg.

11.02.2019 09:40:12 Více


FOR FISHING LIVE

Na pátek 15. 2. 2019 jsme si pro rybáře, kteří nemohou letos na rybářský veletrh dorazit, anebo se chystají až o víkendu, připravili živé vysílání přímo z výstavy. Těšit se můžete na rozhovor s Karlem Niklem, Michalem Kučerou, Františkem Hanáčkem, Davidem Fořtem a dalšími hosty. Vysílat se bude ze studia a od expozic vystavovatelů. Po celou dobu přenosu vás bude provázet televizní moderátor Karel Kopeček a rybářka Lucie Somolová. FOR FISHING LIVE poběží od 11.00 do 15.00 na webu veletrhu a pokud se zapojíte do návštěvnické soutěže, můžete vyhrát sumcový prut Beastmaster v hodnotě 3 690 Kč.

11.02.2019 09:37:48 Více


Dětská výtvarná soutěž „NAMALUJ VESELOU RYBU“ má své vítěze

V letošním roce měla porota opět převelice těžký úkol. Vybírala totiž ze 154 výtvarných děl dětí ve věku od 3 do 15 let. A vybrat ze všech kreseb tu nejkrásnější, nejveselejší, nejbarevnější, nejpracnější, no zkrátka tu „NEJ RYBU“, byl úkol opravdu velmi náročný.

 

Pravidla naší soutěže však hovoří jasně, a tak porota v kategorii „jednotlivec“ ocenila tři obrázky, a v kategorii „společná kresba“, jeden obrázek.

 

V kategorii jednotlivec se na třetím místě umístil VOJTĚCH GRUND (12 let), na druhém místě se umístili  VOJTA A ELIŠKA MAŠTALÍŘOVI (8 a 12let), a vítězkou v této kategorii se stal DAVID ŠMŮLA (9let).

 

V kategorii společná kresba vyhrála Základní škola Dobřany.

 

Na všechny oceněné čekají hodnotné ceny od společnosti SLOVIMEX, které jim budou slavnostně předány v sobotu 16. února v 11.00 hodin na registraci veletrhu.

 

A protože všechna zaslaná díla byla opravdu velmi krásná, budou vystavena v hale 2D, kde si je budou moct prohlédnout i návštěvníci veletrhu FOR FISHING.

08.02.2019 16:17:25 Více


ZEBCO Europe GmbH na veletrhu FOR FISHING

Na 80m2 představíme naši nabídku 9-ti značek, které máme v našem portfoliu. Naše společnost spojuje 9 světových značek: Zebco, Quantum, Rhino, Browning, Fin-Nor, Black Cat, Radical, Magic Trout a VanStaal. Zebco Europe má své pobočky v Anglii, Francii, Polsku a Německu. Již v září jsme ohlásili katalog pro sezónu 2019. V tom je 1558 nových produktů, ale to není všechno. V nadcházející sezóně bude mít každá značka mnoho nových produktů, počínaje háčky, pruty a bivaky konče. Jedna věc je jistá - expozici Zebco Europe je nezbytně nutné návštívit !!

08.02.2019 15:28:30 Více


"Auto roku 2019 v České republice" na veletrhu FOR FISHING

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci vozů v Hale 4. Hlavní hvězdou bude čerstvé Auto roku 2019 v České republice – Ford Focus. Společnost mu budou dělat 8–9místné Tourneo Custom, nejprodávanější fordí SUV model Kuga a poctivý terénní pick-up Ranger. Přítomní specialisté z CARent Bohemia vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Při příležitosti těchto veletrhu je pro vás připravena zvýhodněná nabídka. Více o modelech Ford na www.ford.cz.

 

08.02.2019 13:18:38 Více


AQUA - DEMO na veletrhu FOR FISHING

Pro milovníky přívlače opět přivezeme obří prosklené akvárium AQUA - DEMO, které bude umístěno v PŘÍVLAČOVÉ ARÉNĚ v Hale 5. Každý den na návštěvníky bude čekat prezentace značek: FOX, ILLEX, GUNKI, WESTIN, QUANTUM, SAVAGE GEAR, MAJOR CRAFT, RELAX, DORADO, SAENGER, SALMO a NÁSTRAHY.CZ.

08.02.2019 08:20:28 Více


WOLF INTERNATIONAL NA FOR FISHING 2019 V PRAHE

Wolf je duchovným dieťaťom Richarda Foxa, predstaviteľa ďalšej generácie slávnej dynastie rybárskeho priemyslu.
Richard presvedčil svojho otca Clifforda (ktorý založil, vybudoval a neskôr predal Fox International), aby sa pripojil k jeho novej značke. 
Ponúkajú desiatky rokov skúseností s vývojom výrobkov, ktoré zmenili tvár kapráriny.
Wolf sa zrodil z túžby vrátiť sa k tradícii rodiny Foxovcov. K tvorbe inovatívnych, detailne navrhnutých a kultových produktov.
Prvým z nich je rad kaprárskych prútov, ktoré kombinujú vysokú kvalitu a nenapodobiteľný dizajn s jedinečnými nahadzovacími a zdolávacími vlastnosťami. A tieto prúty vám ako prvým v Českej Republike WOLF predstaví na výstave FOR FISHING 2019 v Prahe.

06.02.2019 15:50:29 Více


Rybaření na Lipně

Pro všechny milovníky této vody si průvodce Jan Pýcha připravil zajímavou přednášku o chytání dravých ryb z lodě. Přednáška proběhne ve čtvrtek a v neděli v Kongresovém sále, který najdete v prvním patře ve Vstupní hale II. Expozici firmy LIPNO FISHING BOATS najdete v hale 5A07.

05.02.2019 08:48:49 Více
předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Facebook
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje