Garmin představí zajímavosti ze světa rybářské a námořní elektroniky

Garmin představí zajímavosti ze světa rybářské a námořní elektroniky

Americká značka Garmin je tradičním výrobcem rybářské a námořní elektroniky. Na letošním ročníku veletrhu For Fishing bude k vidění široký sortiment značky Garmin zahrnující širokou škálu sonarů, GPS navigací, čidel a dalších produktů vhodných na vodu a moře. Moderní elektronika pro příznivce rybaření se dávno nezaměřuje jen na rybářské sonary. Mezi zajímavé produkty patří chytré, sportovně všestranné GPS hodinky, námořní audio vybavení značky Fusion, příďové motory Garmin Force nebo například satelitní SOS komunikátory Garmin InReach.

Mezi novými produkty stojí rozhodně za zmínku sonary Panoptix LiveScope s revolučním zobrazením dění pod vodou. O sonarech Panoptix je poprvé možné psát, jako o sonarech s přímým přenosem obrazu z pod vody na displej sonaru. Pohyb návnady, reakce dravce či samotný záběr, vše podobné je pomocí Panoptix sonaru možné sledovat v reálném čase.

Zajímavým produktem jsou satelitní komunikátory InReach, které pomocí satelitní sítě Inmarsat zajistí kontakt s vašimi blízkými a případně přivolají pomoc pomocí SOS tlačítka a napojení na celosvětovou záchrannou službu GEOS. Produkty InReach umožňují nepřetržité sdílení vaší aktuální pozice s předem nadefinovanými kontakty a výrazně přispívají k vyšší bezpečnosti pohybu na vodě.

Novozélandská značka FUSION, která se stala součástí amerického Garminu, nabízí prémiové audio vybavení pro menší i větší lodě. V nabídce najdete vodotěsné reproduktory, jednoduchá rádia se streamováním hudby z chytrého mobilního telefonu nebo výkonné, multimediální systémy s multiroom ozvučením.

Přijďte se podívat na stánek Garmin, kde budou nejen vystavené produkty vhodné k rybaření, ale budete se moci setkat a pobavit s rybáři, kteří mají s používáním Garmin produktů zkušenosti a kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti.

Více na https://www.garmin.cz