FOR FISHING
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

To tu ještě nebylo! Charitativní aukce rybářských obrazů
To tu ještě nebylo! Charitativní aukce rybářských obrazů


 

Pojďte s námi podpořit jedinou rybářskou organizaci v České republice sdružující handicapované rybáře – ČRS MO Kladruby. Až do 5. února se můžete zapojit do charitativní aukce unikátních foto obrazů. Jedním z autorů je i uznávaný český rybář Milan Rozsypal. Předání vydražených peněz proběhne 22. února na veletrhu FOR FISHING. Jdete do toho s námi?

 

Partnerem aukce je firma FOX INTERNATIONAL.Předprodej vstupenek zahájen!
POZVÁNKA NA FOR FISHING 2020
Americká značka outdoorové obuvi Bogs na veletrhu FOR FISHING


​BOGS jsou teplé, voděodolné a pohodlné boty - ideální pro každého rybáře jak k českému rybníku tak k Severnímu moři. Jsou vyrobeny tak, aby odolaly i těm nejtvrdším podmínkám a Vaše nohy zůstaly přesto v suchu a pohodlí.

 

Od roku 2013 je distributorem pro Českou a Slovenskou republiku firma U-shoes s.r.o.

 

Aktuální sortiment najdete zde - Web Bogs Footwear CZ

 CHYŤ VÝHRU


 

Třetím výhercem echolotu DEEPER FISHFINDER CHIRP + se stala paní Monika Moravcová ze Zruče nad Sázavou.

 

Gratulujeme

 Předprodej vstupenek zahájen


 

Pro návštěvníky našeho rybářského veletrhu přicházíme již tradičně s možností zakoupení vstupenky ještě před jeho zahájením, a navíc za zvýhodněnou cenu.

 

Pokud využijete tuto naší nabídku, vyhnete se tak postáváním ve frontách, anebo můžete vstupenku věnovat svým blízkým jako dárek.

 

Vstupenky lze koupit na https://vstupenky-pva.cz/for-fishing-2020

 

 

 CHYŤ VÝHRU


 

Druhým výhercem echolotu DEEPER FISHFINDER CHIRP + se stal pan Jaroslav Fůra z Frýdlantu.

 

Gratulujeme

 

 Zavážecí loď Mivardi Carp Scout – LA 10: hlavní výhra v soutěži Chyť výhru


Nová generace zavážecích lodiček Carp Scout představuje absolutní technickou a technologickou špičku na trhu. Nové typy motorů umožňují dosáhnout mnohem vyšší rychlosti plavby. Inovovaný dálkový ovladač využívá zcela nový software (uživatelské menu) včetně jazykových lokalizací (CZ / EN), podrobnější zobrazení výstupu echolotu, stavu baterií a řadu dalších vylepšení. Zcela nový je systém obousměrného přenosu dat neboli samotného řízení lodičky. Nově je využívána frekvence 2.4 GHz, kde odpadá problematika možného rušení. Nový GPS modul je výrazně přesnější při lokalizaci pozice lodičky a společně s novým typem elektronického kompasu zajišťují přesnější plavbu v režimech automatické navigace. Všechny řídící komponenty i dálkový ovladač jsou společné pro celou sérii lodiček Carp Scout.

Klasický model zavážecí lodičky Carp Scout pokračuje v konstrukčně prověřeném řešení tvaru trupu i pohonného systému. Ve dvou nezávislých komorách uveze tato lodička 2 kg návnad a dokáže plout rychlostí 60 m / min. Umožňuje velmi rychlou výměnu baterií díky snadno odnímatelným krytům hlavní komory, které zároveň spolehlivě brání vniknutí vody. Tento model nabízí ideální poměr hmotnosti, přepravní velikosti a výkonu lodičky. Je vybavena olověnými bateriemi  výkonnějšími motory. Lodička dosahuje vyšší rychlosti plavby a cca o 30% delší výdrže na baterie než přechozí verze.

 

Hlavní funkce lodičky:

 • Plně digitální obousměrné dvoucestné dálkové ovládání s funkcí WIFI, pracující na frekvenci 2,4 GHz
 • Dálkové ovládání s LCD displejem zobrazujícím stav lodičky a jejich funkcí  
 • Automatické řízení lodičky využívající digitální kompas integrovaný v lodičce a dálkovém ovládání  
 • GPS systém umožňující uložení až 9 různých GPS pozic, k nimž lodička za pomoci tohoto integrovaného GPS systému může být navigována  
 • Zabudovaný echolot, zobrazující informace o reliéfu dna, teplotě vody a výskytu ryb na displeji ovladače
 • Barometr monitorující v reálném čase získaný barometrický tlak
 • Automatický návrat lodičky do výchozího bodu v případě výpadku fungování dálkového ovládání, nebo ztráty spojení mezi lodičkou a ovládáním  
 • Auto-kontrola klíčových funkcí. Lodička provádí samokontrolu a v případě zjištění problému je na displeji ovládání zobrazena ikona s upřesněním problému (kompas lodičky a dálkového ovládání, GPS, echolot). Ikona zmizí, pokud problém je odstraněn

 

GPS funkce:  

 • Můžete nastavit a uložit 9 různých GPS bodů (1 výchozí and 8 cílových bodů)        
 • Lodička dokáže automaticky plout k přednastaveným bodům s využitím GPS navigace  
 • Lodička se automaticky vrátí do výchozího bodu v případě ztráty spojení s dálkovým ovládáním nebo jeho nefunkčnosti  
 • Výpočet vzdálenosti mezi výchozím bodem a aktuální pozicí lodičky. Aktuální vzdálenost je zobrazována na displeji
 • Přední a zadní světla lodičky se rozblikají a dálkové ovládání začne vydávat zvukový signál v okamžiku, kdy lodička dosáhne cílového bodu

 

Echolot - hlavní funkce:

 • Měření teploty vody  
 • Měření aktuální hloubky vody (maximálně do 30 m)  
 • Automatické přepínání 4 hloubkových rozsahů: 2-5 m, 5-15 m, 15-20 m, and 20-30 m
 • Ikony zobrazující ryby ve třech velkostech: velké, střední a malé
 • Citlivost zjišťování ryb ve třech úrovních: C1 / C2 / C3 (od nejnižší k nejvyšší citlivosti)  
 • Zobrazení aktuálního profilu a orientační tvrdosti dna  

 

Barometr - hlavní funkce:

 • Zjištění aktuálního barometrického tlaku  
 • Zjištění tendence barometrického tlaku  
 • Ikona zobrazuje rozsah barometrického tlaku v předchozích a následujících 6 hodinách
 • Ikona zobrazující barometrický tlak vhodný pro ryby

 

Dosah zavážecí lodičky Carp Scout:

Dosah lodičky je v závislosti na aktuálních podmínkách více než 500m. Reálný dosah, kdy je možno směr jízdy a otáčení lodičky zrakem rozpoznat je cca 350m. Při jízdě na větší vzdálenosti důrazně doporučujeme mít uložený v paměti GPS výchozí bod (u břehu) pro případný návrat lodičky v režimu automatické plavby GPS. Při jízdě na dlouhou vzdálenost vždy pozorně sledujte informace o stavu baterií a při signalizaci nízkého napětí se včas vraťte zpět.

 

Údaje zobraující se na centrálním LCD displeji nového unikátního ovladače:

Zobrazení GPS souřadnic, zobrazení počtu satelitů, automatické přepínání rozsahu hloubky,  výstup echolotu, aktuální teplota vody, hloubka, reliéf dna, nalezené ryby, stav každé komory na návnady i držáků vyvážených udic, vzdálenost lodi od břehu, stav baterií lodi i baterie vysílače, aktuální síla signálu, směrová orientace lodi a směr jízdy vůči rybáři.

 

Funkce ovladače:

Možnost nastavení až osmi cílových bodů pomocí GPS a automatické řízení lodě mezi těmito body. Dosažení cílového bodu je signalizováno na ovladači a loď se přepne do režimu manuálního řízení. Vlastní řízení lodi se provádí joystickem a umožňuje plynulou regulaci rychlosti a velmi přesné manévrování včetně zpětného chodu. Obrazovka vysílače má vypínatelné podsvícení pro snadné ovládání v noci.

 

Napájení ovladače:

Pomocí speciální lithiové baterie, která se dobíjí pomocí síťového adaptéru nebo připojením k USB portu notebooku. Baterie vydrží nabitá několik dní i při intenzivním používání. 

 

Napájení lodě:

Dvě olověné baterie (2 x 5Ah). Tyto baterie lze dobíjet bez vyjmutí pomocí dodávaného adaptéru nebo vyjmuté pomocí redukce. Při plném vytížení v nejnepříznivějších podmínkách vydrží baterie déle jak 150 min. V běžných podmínkách v závislosti na zátěži pak mnohem déle.CHYŤ VÝHRU


 

Prvním výhercem echolotu DEEPER FISHFINDER CHIRP + se stal pan Pavel Bláha z Uherského Hradiště.

 

Gratulujeme

 

 Zachytejte si v novém internetovém revíru irybarstvi.cz!


Čas od času není na škodu vyzkoušet nový revír. Na své oblíbené vodě sice známe prověřená místa, nástrahy i rybí obsádku, ale každá výprava do neznáma slibuje šanci na překvapení. A možná i pořádné úlovky! Novým revírem rybářských internetových vod je web irybarstvi.cz.

 

Co tam můžete chytit? Určitě zajímavé články s vědeckou tematikou, které se mohou hodit rybářům při jejich vycházkách k vodě. Třeba tento: Poraněná ryba od dravce varuje chemickou signalizaci ostatní. Co z toho plyne pro rybáře?

 

Každý týden se vytasíme s nějakou soutěží. Hrajeme o gumové nástrahy na přívlač, čelovky, rybářské brašny, podběráky, háčky a podobně. O všech soutěžích informujeme i na našem facebookovém profilu facebook.com/irybarstvi.

 

Podobně jako samotný časopis Rybářství, i internetová forma bude co nejpestřejší. Tipů, jak být u vody úspěšnější, publikujeme požehnaně. Rádi ale píšeme i o tom, co se děje ve světě. Buďto nás zaujme šokující fotografie jako v tomto případě nebo nás pobaví videa jako tato.

 

Sedět pořád za počítačem je ale otrava, takže si někdy vyrazíme k vodě sami. A vy u toho můžete být s námi. Hned od příjezdu k vodě se vám přihlásíme a vy můžete, aspoň v myšlenkách, chytat s námi. Projekt jsme nazvali Chytání online 

 

Témat je samozřejmě přehršel a všechna vyjmenovat nestačíme. Když ale budete naše stránky pravidelně sledovat, zjistíte, že nový internetový revír irybarstvi.cz nabízí dostatečné množství úlovků. A některé z nich i trofejní…

 

Až v únoru vyrazíte na For Fishing, stavte se za námi na stánku. Moc nás zajímají vaše poznatky a nápady! Budeme jako obyčejně poblíž stánku Českého rybářského svazu.Soutěž Chyť výhru


Pro všechny návštěvníky veletrhu FOR FISHING, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, a to od 1.10.2019 do 30.1.2020, máme připravenu zajímavou soutěž o 55 cen v hodnotě přesahující 350 000 Kč.

 

Hlavní cena je zavážecí lodička MIVARDI Carp Scout – LA 10 v hodnotě 32 490 Kč. Navíc každý měsíc vylosujeme jednoho výherce, který získá echolot DEEPER FISHFINDER CHIRP+ v hodnotě 8 199 Kč. Čím dříve vstupenku koupíte, tím větší šanci na výhru máte.

 

Více informací o soutěži na http://forfishing.cz/chytvyhru

 CHYŤ VÝHRU


 

CHYŤ VÝHRU je soutěž pro všechny rybáře i nerybáře, kteří si v předprodeji zakoupí vstupenku na 11.MEZINÁRODNÍ RYBÁŘSKÝ VELETRH FOR FISHING.

Stačí si zakoupit jednu vstupenku, a již máte šanci vyhrát jednu z 55 cen, o celkové hodnotě přesahující 350 000,-Kč. Navíc každý měsíc vylosujeme jedno výherce, který obdrží nahazovací echolot DEEPER FISHFINDER CHIRP+ .

Soutěž proběhne v termínu od 1.10.2019 do 30.1.2020. Losování výherců se pak bude konat 31.1.2020.

 

Předání cen se uskuteční na veletrhu dne 22.2.2020 od 12.00 (v hale 6 na pódiu).

 

Termíny losování o echolot DEEPER FISHFINDER CHIRP+ jsou následující:

31.10.2019; 30.11.2019; 6.1.2020 a 31.1.2020.

 

 

Generální partner:

 

Partneři:

 

 

          

 

 

 

 

         

 

 

 

 

                 

 

 

 

                     

 

 

 

                     

 

 

 

 

            

 

 

 

                                                    

 

 

 

 

TABULKA CEN:

 

 

Pořadí cen                        Název cen       Hodnota cen       Partneři
                   
1. Zavážecí loď Mivardi Carp Scout - LA 10        32 490,-       MIVARDI
2.

Zájezd do Norska pro jednu osobu a rybářské vybavění

      25 000,-      

FISHING TRAVEL AGENCY + RYBÁŘSKÉ POTŘEBY ZERP

 

3. Člun M-Boat 240 AWB        21 490,-       MIVARDI
4. Savage gear kayak Highrider 330 x 96cm       20 990,-       PARYS.CZ
5. Týdenní pobyt v mobilheimu na břehu řeky Rhone ve Francii pro 4 osoby        20 000,-       FRANCE FISHING ADVENTURE
6. 4 x povolenka na 2 noci lovu na revíru Sumčák + chatka a zapůjčení výbavy       14 400,-       RYBÁŘSKÝ REVÍR SUMČÁK
7. Savage Gear Belly Boat High Rider 170 cm       12 599,-       PARYS.CZ
8. Poukaz na oblečení od firmy SIMMS        10 000,-       MEGALOPS
9. 2 x prut Madcat Heavy duty green – 3m   a 2 x naviják QUICK 3 9000 D.A.M.       9 400,-       D.A.M.
10. Bivak Anaconda Cusky 190       8 759,-       ANACONDA
11. 2x Zfish Prut Phaeton12ft/3,25lb       8 590,-       ZFISH
12. Týdenní pobyt na Ebru pro jednu osobu       7 500,-       SUMCI.COM
13. Lehátko GIANT FISHING 8nohy + spací pytel GIANT FISHING       7 299,-       GIANT FISHING
14. Sada HLÁSIČŮ 2 + 1 ANACONDA TIKI - TAKA TSX - R6       7 189,-       ANACONDA
15. Naviják na sumce - UNI CAT OUTRIGGER       6 059,-       UNI CAT
16. Prut na přívlač - FAVORITE SKYLINE       5 399,-       FT FISHING
17. Poukaz na NÁKUP v eshopu TROPIC LIBEREC       5 000,-       TROPLIC LIBEREC
18. Savage Gear Prut Predator Fast Shad 2,58 m 45 g       4 699,-       PARYS.CZ
19. Poukaz na krmení od firmy Chytil       4 500,-       CHYTIL
20. Zfish Sada Hlásičů Helios 3+1 a 3x Zfish Indikátor Záběru Enigma       4 186,-       ZFISH
21. Poukaz na krmení od firmy Chytil       4 000,-       CHYTIL
22. Zfish Brolly Storm Camo 60"       3 990,-       ZFISH
23. 2x Zfish Naviják Sygna QD 9000       3 980,-       ZFISH
24. Prut UNI CAT WARLOCK PRO 2,7m       3 839,-       UNI CAT
25. Nash Batoh Scope Ops Deploy Rucksack       3 770,-       PARYS.CZ
26. Nash Podložka Monster Carp Corral       3 750,-       PARYS.CZ
27. Křeslo Korum Accessory Chair X25       3 697,-       CHYTIL
28. Víkendová povolenka na revír Hruškov pro 2 osoby       3 600,-       RYBÁŘSKÝ REVÍR HRUŠKOV
29. Okuma Naviják Helios HSX 40 FD       3 499,-       PARYS.CZ
30. Balíček boilies Banana od firmy SPORTCARP (5kg 18mm, 5kg 20mm + booster)       3 447,-       SPORTCARP
31. Balíček boilies Spicy Krill od firmy SPORTCARP (5kg 18mm, 5kg 20mm + pasta)       3 244,-       SPORTCARP
32. Poukaz na NÁKUP v eshopu TROPIC LIBEREC       3 000,-       TROPIC LIBEREC
33. Stojan ANACONDA BENT HOPPER POD       2 999,-       ANACONDA
34. Prut Black Savage Gear spin 2,51 m 20-60 g       2 899,-       PARYS.CZ
35. RidgeMonkey Vnadící karbonová tyč MATTE EDITION - 26 mm       2 599,-       RIDGE MONKEY
36. Zfish Spací Pytel Hoogan Camo 5 Season       2 599,-       ZFISH
37. Korum River tripod        2 559,-       CHYTIL
38. Poukaz na krmení od firmy Chytil       2 500,-       CHYTIL
39. Zfish Stojan Rod Pod Construct 3 Rods       2 499,-       ZFISH
40. Nash Stolek Bank Life Table Large       2 490,-       PARYS.CZ
41. Poukaz na NÁKUP v  eshopu TROPIC LIBEREC       2 000,-       TROPIC LIBEREC
42. Maver feeder THOR PRO 3,6M díly 90G W/GUIDES 1990,       1 990,-       MAVER
43. Maver feeder FREEKY FEEDER 12' 2 díly, 3 špičky 1990.-       1990,-       MAVER
44. Maver deštník 50" POLE SHIPPER UMBRELLA 1990.-       1 990,-       MAVER
45. Maver match FREEKY CARP WAGGLER 12" 1890.-       1 890,-       MAVER
46. Savage Gear Taška Boat & Bank Bag L       1 799,-       PARYS.CZ
47. Balíček bižuterie od firmy SPORTCARP (šnůrky, vlasce)       1 657,-       SPORTCARP
48. Savage Gear Vodotěsný Batoh Rollup Rucksack 40 l       1 599,-       PARYS.CZ
49. Poukaz na krmení od firmy Chytil       1 500,-       CHYTIL
50. RidgeMonkey Čelovka VRH150 USB       1 299,-       RIDGE MONKEY
51. Korda tacklesafe (KBOX5)       768,-       SPORTCARP

52.-55.

Echolot Deeper Fishfinder Chirp+         8199,-       DEEPER

 

 

 

 

Pravidla soutěže:

 

 1. Těmito pravidly se řídí soutěž s názvem „CHYŤ VÝHRU“ konaná na výstavě FOR FISHING 2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech (dále jen soutěž) v období od  1.10.2019  do 30.1.2020.
 2. Pořadatelem soutěže je společnost ABF, a.s., IČ 63080575, se sídlem Beranových 667, Letňany, 199 00 Praha 9.
 3. Účastníkem soutěže může být každý, kdo si v předprodeji zakoupí vstupenku na veletrh FOR FISHING 2020 a bude starší 18 let. Z účasti jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a osoby jim blízké.
 4. Vstupenky na veletrh zakoupíte v předprodeji na webu www.vstupenky-pva.cz.
 5. Soutěžící se může zúčastnit soutěže vícekrát a vyhrát více cen, a to podle počtu zakoupených vstupenek.  
 6. Počet výherců v soutěži je maximálně 55.
 7. Vylosování cen proběhne 31.1.2020. Výherci budou zveřejněni na webu www.forfishing.cz.
 8. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Výherci budou uvedeni webu www.forfishing.cz.
 9. Slavnostní předání cen proběhne v sobotu 22.2.2020 od 12 hodin za účasti partnerů soutěže v hale číslo 6 na pódium. Výherce se musí dostavit osobně. Ceny budou předány na základě podepsaného předávacího protokolu. V případě neúčasti výherce nebude cena předána. Ceny se nezasílají.
 10. Účastník soutěže souhlasí s tím, aby pořadatel uvedl jména a příjmení výherců na webových stránkách www.forfishing.cz a pořídil videonahrávku z předávání cen v rámci vyhlášení výsledků soutěže.
 11. ABF, a.s. zpracovává osobní údaje účastníka soutěže (dále také jako „subjekt údajů“) v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), dále jen „GDPR“ a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. ABF, a.s. vystupuje jako správce osobních údajů a subjekt údajů jej může v souvislosti se zpracovávanými osobními údaji kontaktovat na adrese jeho sídla. ABF, a.s. zpracovává osobní údaje účastníka soutěže, které mu v souvislosti s účastí v soutěži poskytl. ABF, a.s. osobní údaje zpracovává a shromažďuje za účelem kontaktování k poskytnutí případného plnění v soutěži.
 12. ABF, a.s. zpracovává následující osobní údaje účastníka soutěže: jméno, příjmení, email. Tyto osobní údaje jsou důvěrné a nebudou poskytnuty třetí osobě a ani nebudou předány do zahraničí. Osobní údaje předávané účastníkem soutěže jsou zpracovávány písemně, přičemž dále jsou zavedeny do počítačového systému ABF, a.s., který přijal taková opatření, aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k osobním údajům, k jejich jinému neoprávněnému zpracování, jakož i k jinému zneužití osobních údajů. Přístup k osobním údajům mají pouze odpovědné osoby. Souhlas ke zpracování osobních údajů lze kdykoli odvolat písemnou zprávou na e-mail poverenec@abf.cz.
 13. Pořadatel je oprávněn vyloučit ze soutěže soutěžícího, který poruší jakékoli z pravidel soutěže.
 14. Výherci budou vybráni počítačem prostřednictvím generátoru náhodných čísel v pořadí od nejlevnější po hlavní cenu.
 15. Každý měsíc bude losována cena echolotu DEEPER FISHFINDER CHIRP+ a bude vylosován jeden výherce této ceny.
 16. Losování echolotu DEEPER FISHFINDER CHIRP+ proběhne v termínech: 31.10.2019, 30.11.2019, 6.1.2020 a 31.1.2020.
 17. Výherce echolotu DEEPER FISHFINDER CHIRP+ si cenu musí převzít osobně a souhlasí s tím, aby byla pořízena společná fotografie s pořadatel a partnerem soutěže. Výherce souhlasí s tím, aby pořadatel uvedl jméno a příjmení výherce na webových stránkách www.forfishing.cz a na facebooku veletrhu FOR FISHING.  
 18. Účastníku soutěže nevzniká účastí v soutěži právní nárok na výhru v soutěži. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.
 19. Pořadatel soutěže je oprávněn kdykoli změnit pravidla soutěže, přičemž změna je účinná okamžikem jejího zveřejnění na www.forfishing.cz.
 20. Pořadatel si vyhrazuje právo určit každou jednotlivou výhru, a to i odlišně od jejího popisu v pravidlech či vyobrazení na soutěžních materiálech, a také počet výher. Pořadatel zajistí poskytnutí výher přímo výhercům; dodavatelé cen výhercům také přímo odpovídají za kvalitu výher a vyřizují případné reklamace. Dodavatelé výher jsou oprávněni vázat čerpání výhry na další obvyklé podmínky.

 

Pořadatel: ABF, a.s.PŘÍPRAVY VELETRHU V PLNÉM PROUDU


 

Většina významných a pravidelných vystavovatelů veletrhu FOR FSHING má již rezervovanou svou výstavní plochu a plánuje konkrétní podobu svých expozic. Pro rybáře, kteří se sjíždí na tuto rybářskou akci z celé České republiky i ze zahraničí, budou přichystány zajímavé novinky. Mnoho stálých vystavovatelů zvětšuje svou výstavní plochu, některé firmy se budou v Letňanech prezentovat poprvé a mnozí chystají pro své zákazníky řadu rybářského zboží. Opět se objeví rybářské celebrity, jak z Česka, tak i ze zahraničí, nebudou chybět ani přednášky, soutěže, páteční ŽIVÉ vysílání, a ani prosklené akvárium AQUA - DEMO.  Veletrh se uskuteční ve výstavní hale č. 2,3,4,5 a 6. Zájemci o výstavní plochu na veletrhu FOR FISHING se mohou stále hlásit, volná místa jsou ještě k dispozici. Nabízíme i výstavní stánky na klíč, rozšířenou propagaci a další služby spojené s účastí.

 

 

 Vyhlášení Návštěvnické soutěže


Do této soutěže se celkem zapojilo 1 386 návštěvníků veletrhu FOR FISHING 2019. Na soutěžní otázku „Kolik návštěvníků se zapojí do návštěvnické soutěže na veletrhu FOR FISHING“ nejpřesněji odpověděl pan Petr Nosák. Jeho tip byl 1 391, což bylo o pět návštěvníků více, než byla skutečnost. Pan Petr Nosák tak vyhrává rybářský člun MIVARDI M-BOAT 240AWB  a elektromotor RHINO BLX 70 v hodnotě 35 000 Kč, kterou do soutěže věnovala společnost TROPIC LIBEREC. Gratulujeme.FOR FISHING 2019 navštívilo přes 38 000 návštěvníků
Nejočekávanější novinka z dílny Trabucco pro rok 2019
Veletrh FOR FISHING ocenil rybářské novinky
TOP EXPO: Ocenění za nejpůsobivější expozici veletrhu FOR FISHING
FOR FISHING: Záznam z živého vysílání (15. 2. od 11.00 do 15.00 hodin)
FOR FISHING: Záznam z živého vysílání (15. 2. od 11.00 do 15.00 hodin)
Předprodej vstupenek
Desátý ročník FOR FISHING představí osobnosti rybaření i vystavovatele z 12 evropských zemí
Steve Briggs na veletrhu FOR FISHING
FOR FISHING LIVE
Dětská výtvarná soutěž „NAMALUJ VESELOU RYBU“ má své vítěze


V letošním roce měla porota opět převelice těžký úkol. Vybírala totiž ze 154 výtvarných děl dětí ve věku od 3 do 15 let. A vybrat ze všech kreseb tu nejkrásnější, nejveselejší, nejbarevnější, nejpracnější, no zkrátka tu „NEJ RYBU“, byl úkol opravdu velmi náročný.

 

Pravidla naší soutěže však hovoří jasně, a tak porota v kategorii „jednotlivec“ ocenila tři obrázky, a v kategorii „společná kresba“, jeden obrázek.

 

V kategorii jednotlivec se na třetím místě umístil VOJTĚCH GRUND (12 let), na druhém místě se umístili  VOJTA A ELIŠKA MAŠTALÍŘOVI (8 a 12let), a vítězkou v této kategorii se stal DAVID ŠMŮLA (9let).

 

V kategorii společná kresba vyhrála Základní škola Dobřany.

 

Na všechny oceněné čekají hodnotné ceny od společnosti SLOVIMEX, které jim budou slavnostně předány v sobotu 16. února v 11.00 hodin na registraci veletrhu.

 

A protože všechna zaslaná díla byla opravdu velmi krásná, budou vystavena v hale 2D, kde si je budou moct prohlédnout i návštěvníci veletrhu FOR FISHING.ZEBCO Europe GmbH na veletrhu FOR FISHING
"Auto roku 2019 v České republice" na veletrhu FOR FISHING


Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci vozů v Hale 4. Hlavní hvězdou bude čerstvé Auto roku 2019 v České republice – Ford Focus. Společnost mu budou dělat 8–9místné Tourneo Custom, nejprodávanější fordí SUV model Kuga a poctivý terénní pick-up Ranger. Přítomní specialisté z CARent Bohemia vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Při příležitosti těchto veletrhu je pro vás připravena zvýhodněná nabídka. Více o modelech Ford na www.ford.cz.

 AQUA - DEMO na veletrhu FOR FISHING
WOLF INTERNATIONAL NA FOR FISHING 2019 V PRAHE
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Facebook
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje