Handicapovaní rybáři na veletrhu FOR FISHING

Již šestým rokem bude organizace ČRS MO Kladruby prezentovat činnost handicapovaných rybářů z celé České republiky na největším tuzemském rybářském veletrhu - FOR FISHING 2022. Na naší výstavní ploše v hale 3 v sekci B03  vás seznámíme s činnostmi a plány naší organizace, s činností reprezentačního týmu handicapovaných rybářů v plavané, s aktivitami Středočeského územního svazu a budeme velmi potěšeni, když nás podpoříte koupí propagačních předmětů s naším logem, které jsme si pro vás opět připravili.

Máme novou kolekci triček pro sezónu 2022. Šnaps HandiKapka z německé  regionální likérky Sonntag Neudorf se již chladí, luxusní staročeský špek od Masa Třebovle, dále jsou pro Vás připraveni propagační předměty Středočeského územního svazu a produkty maďarského výrobce rybářských krmiv Timár Mix. Po poZitivních ohlasech pro Vás máme opět několik druhů vín a sirupů z produkce Vinařství Výmola a Bartoník.

Především však jsme pro Vás, ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, kterým tímto mnohokráte děkujeme, opět připravili losování o ceny v celkové hodnotě převyšující 50 000 Kč. Hlavními taháky je špičkový echolot z produkce Lowrance (Wavy Boats), třídenní pobytový voucher na Slapech v kempu Andělské Laguna , lehátko, několik navijáků, tašky, nástrahy a návnady, brýle Polarized, předplatné časopisu a mnoho dalšího. To vše může u nás vyhrát ten, který na naší výstavní ploše podpoří handicapované rybáře nákupem propagačních předmětů či darem. 

Věřte, že Vaší účastí a příspěvkem podpoříte potřebné a pomůžete tak lidem, které osud v některých činnostech omezil...nikoli však v rybařině!

Pořádající společnosti ABF, a.s. a jejímu řediteli panu Michalu Sedláčkovi tímto mnohokráte děkujeme za její podporu a plný servis, kterou organizaci handicapovaných rybářů poskytuje!